Pamiętajcie, żeby nie wykupować danych rzeczy za wyznaczoną kwotę, można ją podbić wyżej co jest obowiązkiem
Marcelo? wielce prawdopodobnie. Cały czas sledzi mecze Wisły, interesuje się, dopytywał właśnie kiedy klub obchodzi 110 lecie bo chciałby wpaść. Akurat jemu sodówka nie jebnęła do głowy.
Zresztą odłożmy na bok te wszystkie nieścisłości.. wielu ma problem do Frankowskiego, Cantoro, Meliksona, Żurawskiego i tak dalej.. ale trzeba to przełknąć.
To tylko jeden mecz, przeżyjemy
Głównym dobrem jest Wisła Kraków.