Wyświetl pojedynczy post
element
Senior Member
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#107
Stary 10.09.2015, 21:50
Pamiętajcie, żeby nie wykupować danych rzeczy za wyznaczoną kwotę, można ją podbić wyżej co jest obowiązkiem

Marcelo? wielce prawdopodobnie. Cały czas sledzi mecze Wisły, interesuje się, dopytywał właśnie kiedy klub obchodzi 110 lecie bo chciałby wpaść. Akurat jemu sodówka nie jebnęła do głowy.


Zresztą odłożmy na bok te wszystkie nieścisłości.. wielu ma problem do Frankowskiego, Cantoro, Meliksona, Żurawskiego i tak dalej.. ale trzeba to przełknąć.
To tylko jeden mecz, przeżyjemy
Głównym dobrem jest Wisła Kraków.
Ostatnio edytowane przez element : 10.09.2015 o godz. 21:53.
"Chuligani Wisły rzucili serpentyny..."
"Kibole Wisły odpalili race. Właśnie dlatego w Polsce nie będzie wielkiej piłki"
"Będziemy zamykać stadiony, żeby ludzie mogli przychodzić na mecze"
"Posunięcia kibiców Wisły przypomniały mi o zamachach na World Trade Center"
cdn..
Odpowiedz cytując