Wyświetl pojedynczy post
Babba
Senior Member
 
 
Od: 05.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#102
Stary 10.09.2015, 21:19
Maorowi namieszały dziennikarzyny w głowie tą reprezentacją i koleś zaczął gasnąć w oczach. Psychika słaba.
Aczkolwiek biorąc pod uwagę jego skilla i jak bardzo się wyróżniał w naszej lidze to jak jest możliwość by zagrał to czemu nie. Tyle,że z drugiej strony to jego rozstanie z nami przekreśla go jako "legendę".
Ostatnio edytowane przez Babba : 10.09.2015 o godz. 21:28.
Odpowiedz cytując