[Dzisiaj 21:52]

IncognitoTSW: i klakierem

[Dzisiaj 21:52]

wiesniak842: no niedojebancy [Dzisiaj 21:52]

wiesniak842: a tak za kazdym razem kto z nimi nie zacznie gadac i nie chcialby kaczynskiemu wylizac rowa jest z po, ruskim agentem itp itd [Dzisiaj 21:51]

wiesniak842: przeciez jakby nie te zjeby to tam w tym politycznym by byla kulturalna, spokojna wymiana pogladow [Dzisiaj 21:50]

Manhunt: na szczęście tam nie zaglądam [Dzisiaj 21:49]

Padre1906: ciekawe co po wyborach powiedza [Dzisiaj 21:49]

Padre1906: konkretnie pojebane towarzystwo [Dzisiaj 21:47]

wiesniak842: oni sa uposledzeni umyslowo [Dzisiaj 21:47]

wiesniak842: .......e ja juz nic nie pisze z tymi s....ysynami z pisu [Dzisiaj 21:47]

IncognitoTSW: kolejna złota myśl Drozda
