Wyświetl pojedynczy post
kerim1906
Banita
 
Od: 04.2014

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#33146
Stary 10.09.2015, 21:15
[Dzisiaj 21:52] IncognitoTSW: i klakierem [Dzisiaj 21:52] wiesniak842: no niedojebancy [Dzisiaj 21:52] wiesniak842: a tak za kazdym razem kto z nimi nie zacznie gadac i nie chcialby kaczynskiemu wylizac rowa jest z po, ruskim agentem itp itd [Dzisiaj 21:51] wiesniak842: przeciez jakby nie te zjeby to tam w tym politycznym by byla kulturalna, spokojna wymiana pogladow [Dzisiaj 21:50] Manhunt: na szczęście tam nie zaglądam [Dzisiaj 21:49] Padre1906: ciekawe co po wyborach powiedza [Dzisiaj 21:49] Padre1906: konkretnie pojebane towarzystwo [Dzisiaj 21:47] wiesniak842: oni sa uposledzeni umyslowo [Dzisiaj 21:47] wiesniak842: .......e ja juz nic nie pisze z tymi s....ysynami z pisu [Dzisiaj 21:47] IncognitoTSW: kolejna złota myśl Drozda