Wyświetl pojedynczy post
JEDREK76
konserwa
 
 
Od: 06.2004
Skąd: STRUSIA NH

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#80
Stary 10.09.2015, 17:50
Matejas_ napisał(a):Wyświetl post
Ktoś wie czy na ten mecz trzeba będzie mieć aktualną kartę kibica? Akurat w ten dzień znajomi przylatują do Krakowa i mogła by być to dla nich nielada atrakcja...

ps. koszulek meczowych będzie pewnie przybywało w miarę aktualizacji składu Gwiazd
Na poprzedniej stronie już Ktoś pisał na ten temat -> nie trzeba mieć karty Kibica. W przypadku jej braku trzeba wymienić w kasie voucher na bilet meczowy.
Odpowiedz cytując