Matejas_ napisał(a):

Ktoś wie czy na ten mecz trzeba będzie mieć aktualną kartę kibica? Akurat w ten dzień znajomi przylatują do Krakowa i mogła by być to dla nich nielada atrakcja...
ps. koszulek meczowych będzie pewnie przybywało w miarę aktualizacji składu Gwiazd
|
Na poprzedniej stronie już Ktoś pisał na ten temat -> nie trzeba mieć karty Kibica. W przypadku jej braku trzeba wymienić w kasie voucher na bilet meczowy.