Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#69
Stary 10.09.2015, 15:41
Dariook napisał(a):Wyświetl post
Za mało trochę tych VIP nagród. Za mało koszulek meczowych (tylko 10) ?
Przeciez klub już napisał, że będą kolejne 'gadżety'.

Rzuci później więcej, pewnie za trochę większą cenę i wszyscy będą zadowoleni
Odpowiedz cytując