Tak gwoli ścisłości...
Jednomyślnie/jednogłośnie oznacza, że wszystkie głosy zostały na daną opcję. W tym wypadku J. Kaczyński po prostu zwyciężył większością głosów.
BTW fajne forum ekonomiczne, gdzie 3. miejsce to miejsce dla Reprezentacji Polski w siatkówce...
Cytat:
|
Raczej nie , jak pisałem w drugim etapie potwierdzili jednomyślnie , listę masz poniżej , w sumie to ciekawostka i test na zachowanie mainstreamu.
|
Jasne. Tylko, że jednogłośnie odnosi się nie do głosowania/plebiscytu, a po prostu uchwalenia wyników tegoż głosowania (tak ja to wszystko rozumiem).
Ciężko mi sobie wyobrazić, że ktoś będzie kwestionował wynik takiego głosowania tylko ze względu, że wygrał JK.