Wyświetl pojedynczy post
Kurz
Senior Member
 
Od: 11.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#71797
Stary 09.09.2015, 22:31
s1mone napisał(a):Wyświetl post

Po 1 gry w Lidze Mistrzów nie wywalczył
Po 2 ściągnięte przez niego grajki były tak wypalone, że po odpadnięciu z el. LM nie potrafiły znaleźć motywacji do gry na poziomie w klubie
Po 3 ściągnięte przez niego goście, byli już dawno po 30, brali olbrzymie pieniądze, bez żadnych szans na zyskowną odsprzedaż

Po prostu gościu spaprał sprawę dokumentnie i zapłacił za to głową.
Zasłużenie.
Po 1 nikt w Polsce od 19 lat nie wywalczył Ligi Mistrzów. Może w kolejnym roku by się udało, gdyby Stan nadal pracował w Wiśle.

Po 2 do momentu zwolnienia Maaskanta, co według mnie było początkiem końca, Wisła, która musiała godzić grę w europejskich pucharach z ekstraklasą zdobyła w 13 pierwszych kolejkach 21 punktów. Nie jestem przekonany czy Legii to się w tym roku uda, bo Lechowi na pewno nie. Potem klub, morale, atmosfera posypały się jak domek z kart...

Po 3 szukano piłkarzy doświadczonych, najlepiej za darmo. Za rokujących, młodych i w dodatku utalentowanych trzeba płacić, często więcej niż byliśmy w stanie. Przypominam, że po zdobyciu MP w klubie szampany uderzyły do głów i wynik miał być natychmiast, a nie za kilka lat.

Przepłacani przez Holendrów piłkarze w dużej mierze to mit, a przynajmniej w kontekście, w którym jest wykorzystywany. SV wpisał się tylko w konwencję jaka u nas obowiązywała. Chyba nie muszę dodawać, które transfery są jego?

Łukasz Garguła (110 tys.), Wojciech Łobodziński (90 tys)Radosław Sobolewski, Siergiej Pareiko (obaj 83 tys.), Kew Jaliens, Arkadiusz Głowacki (obaj 100 tys.) i Osman Chavez (60 tys.)
Odpowiedz cytując