Wyświetl pojedynczy post
wiesniak842
Socios Wisła Kraków
 
Od: 01.2015

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#33135
Stary 09.09.2015, 20:22
O przepraszam bardzo sam miales propozycje by udowodnic na zywo, ze oskarzenia w twoim kierunku o bycie debilem sa bezpodstawne i to wcale nie ode mnie. Podobnie zreszta jak reszta debilow. Za kazdym razem z tym samym skutkiem. Takze dalej rob z siebie debila. Pozdrawiam.
Powód: jzs
Ostatnio edytowane przez wiesniak842 : 09.09.2015 o godz. 20:23.