Wyświetl pojedynczy post
wiesniak842
Socios Wisła Kraków
 
Od: 01.2015

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#33133
Stary 09.09.2015, 20:10
Przykro mi ale nie spotkalem sie jeszcze z sytuacja zeby Stefan wyzywal ciebie od debiow, idiotow czy uposledzonych ad personam wiec chyba niewiele mam z nim wspolnego.
Powód: jzs
Ostatnio edytowane przez wiesniak842 : 09.09.2015 o godz. 20:11.