AS82 napisał(a):

|
Wystarczy jeden argument , który nazywa się Rosja
|
Rosja? Gospodarczo wspolpraca Rosją dałaby nam wiecej korzysci od bycia w UE.
A militarnie?UE zapewnia nam cokolwiek? NATO to nie UE, nie trzeba byc w UE by byc w NATO. Jak dojdzie do konfliktu to nikt z UE ginac za Przemysl nie bedzie.