Wyświetl pojedynczy post
Filippo
Senior Member
 
Od: 07.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#33130
Stary 09.09.2015, 19:50
AS82 napisał(a):Wyświetl post
Wystarczy jeden argument , który nazywa się Rosja
Rosja? Gospodarczo wspolpraca Rosją dałaby nam wiecej korzysci od bycia w UE.

A militarnie?UE zapewnia nam cokolwiek? NATO to nie UE, nie trzeba byc w UE by byc w NATO. Jak dojdzie do konfliktu to nikt z UE ginac za Przemysl nie bedzie.