Wyświetl pojedynczy post
kerim1906
Banita
 
Od: 04.2014

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#33128
Stary 09.09.2015, 19:47
wiesniak842 Jednak nie ukryty jaka szkoda. W poście z 13.13 wyraziłeś swoją opinie , może nie dosłownie jak cimoszewicz czy niesiołowski ale wyraziłeś.Trauma Pisowska narasta? Kilka tygodni i będzie po bólu . Trzeba będzie z tym żyć.