Wyświetl pojedynczy post
Filippo
Senior Member
 
Od: 07.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#33121
Stary 09.09.2015, 19:15
Budżet PO-PSL zakłada ze doplacimy do UE 9 miliardow zlotych, po raz kolejny..doplacimy. Co dostaniemy w zamian? Pakiet klimatyczny niszczacy polski przemysl, energetyke i gornictwo, embarga i limity na zywnosc i kilkadziesiat tysiecy imigrantow w pakiecie, ktorym wszyscy zasponsorujemuy mieszkanka i kieszonkowe na godne zycie, podczas gdy polskie rodziny beda klepac biede.

Niech mi ktos poda chociaz kilka sensownych argumentow, dla ktorych Polska powinna dalej trwac w eurokołchozie (czytaj UE).