Wyświetl pojedynczy post
piotek
Senior Member
 
Od: 06.2009
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#71795
Stary 09.09.2015, 15:29
szprotson napisał(a):Wyświetl post
Aż dziw ze nie wypisałeś najważniejszego transfer Stana mianowicie pana VL. Może wtedy miałbys inny pogląda na jego pracę i tez odpowiedź dlaczego u Nas nie wyszło.
a Ty dalej... Wyłączam się z tego, ja mówię o marchewkach, a Ty o gruszkach.
Odpowiedz cytując