Wyświetl pojedynczy post
dmc
Member
 
Od: 10.2014

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#71794
Stary 09.09.2015, 13:31
Umowę ma do 2018 więc spokojnie z jego sprzedażą. Po co się pozbywać go w zimie i tracić na wartości drużyny, skoro w lecie po udanym sezonie ceny są wyższe i będzie można wycisnąć trochę $$$. Pod warunkiem, że utrzyma obecny poziom.
Odpowiedz cytując