Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
dmc
Member
Od: 10.2014
Offline
#
71794
09.09.2015, 13:31
Umowę ma do 2018 więc spokojnie z jego sprzedażą. Po co się pozbywać go w zimie i tracić na wartości drużyny, skoro w lecie po udanym sezonie ceny są wyższe i będzie można wycisnąć trochę $$$. Pod warunkiem, że utrzyma obecny poziom.
dmc
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do dmc
Znajdź inne posty napisane przez dmc