Wyświetl pojedynczy post
szprotson
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2005
Skąd: z boiska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#71793
Stary 09.09.2015, 13:18
piotek napisał(a):Wyświetl post
Spoko, tylko po co piszesz znów o umiejętnościach, skoro ja odnoszę się do stylu pracy?
Nawet nie próbuję oceniać osiągnięć. Zresztą, tak jak pisałem, słowo przeciwko słowu, więc nie widzę sensu ciągnięcia tematu, bo przypomina to spór akademicki.

PS. Valkcx do PSV sprowadził choćby:
1. Heurelha Gomesa za 1 mln euro --> sprzedany do Tottenhamu za 9 mln euro
2. Farfan za 3,5 mln --> sprzedany za 10 mln
3.Balzs Dzsudzsak za 2,5 mln --> 14 mln

To tylko w kwestii podkreślenia jego stylu pracy. Nie widzę powodu, żeby u nas miał go zmienić (poza ewentualnymi naciskami na szybki sukces). Oczywiście przy porównaniu pracy tam i u nas należy uwzględnić różnice budżetowe i czysto sportowe.
Aż dziw ze nie wypisałeś najważniejszego transfer Stana mianowicie pana VL. Może wtedy miałbys inny pogląda na jego pracę i tez odpowiedź dlaczego u Nas nie wyszło.
E: jeśli w/w przez Ciebie transfery to marchewki to ja pisze nie o gruszkach tylko o ziemi z której wyrosły.
PS. Szwajsztajger poszedł do Utd za 16 mln funtow po czym okazało sie ze jednak za 6... Gdyby nie klub który otrzymał pierwszy ekwiwalent informacja nie ujrzałaby światła dziennego. Taki offtop
Ostatnio edytowane przez szprotson : 09.09.2015 o godz. 15:51.
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując