Wyświetl pojedynczy post
emj10
Senior Member
 
Od: 05.2006
Skąd: Opoczno/Warszawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#33114
Stary 09.09.2015, 13:12
ABGwislakABG napisał(a):Wyświetl post
Na arszenika, na kogo innego?
Trudno powiedzieć. W tamtym roku wybrali takiego skrajnego lewaka jak Robert Fico, więc wszystko mogło się zdarzyć i w tym roku z wyborem kolejnego socjalisty. Krzysiek się trochę wierzga po zesłaniu go spadochronem na listy wyborcze do czerwonej Bydgoszczy, więc nie zdziwię się jak dla jaj zagłosował inaczej niż przewidywała linia ZLEW-u. Zresztą mając dom w tak religijnym miejscu...
Ostatnio edytowane przez emj10 : 09.09.2015 o godz. 13:14.