ABGwislakABG napisał(a):

|
Na arszenika, na kogo innego?
|
Trudno powiedzieć. W tamtym roku wybrali takiego skrajnego lewaka jak Robert Fico, więc wszystko mogło się zdarzyć i w tym roku z wyborem kolejnego socjalisty. Krzysiek się trochę wierzga po zesłaniu go spadochronem na listy wyborcze do czerwonej Bydgoszczy, więc nie zdziwię się jak dla jaj zagłosował inaczej niż przewidywała linia ZLEW-u. Zresztą mając dom w tak religijnym miejscu...
