Wyświetl pojedynczy post
IncognitoTSW
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 08.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#33109
Stary 09.09.2015, 12:43
Z tego grona też bym wybrał Kaczyńskiego, licząc na przychylność po wyborach (bo na cóż innego może liczyć taka banda)
Zastanowiłbym się też nad kandydaturą siatkarzy.