szprotson napisał(a):

Nie widzialem listy, ponieważ daje w nia małą wiare wiem kiedy do klubu przyszedł Lamey, a mówili ze to nie był pierwszy wybór...
jeszcze co do metodyki pracy SV to tez troche odpływasz bo nie do końca działała tak ze kupowal tanio sprzedwał drogo, bo wychodzilo by na to ze klub ma czysty zysk. A gdyby tak było to przeciez prezesi nie zwolnili by kury znoszącej złote jajka. O tych apanażach dla kolegów menadzerów i układach układzikach nie doczytałeś?
p.s. Wiem gdzie pracuje SV to było pytanie retoryczne.
Po prostu jakby był takim kotem "kupuje tanio sprzedaje drogo" to każdy, zaznacze kazdy klub powinien takiego chłopa brac z pocałowaniem reki dajac najwyzsze apanaże.
A jak ja bym był DS i s.......ił sprawe po całości, tez bym powiedziął ze miałem innych ale góra blokowała. Zresztą, ja pamiętam wypowiedzi scotow ktorzy mowili ze owszem mamy zawodnikow ale oni są po za naszym zasiegiem. To jakie kariery zrobili piłkarze sciagnieci przez SV chyba wystawiaja mu laurkę, czy nie tak się ocenia prace DS?
Pal licho, na dziś DS nie mamy, pieniedzy nie mamy wiec czas chyba szukac zlotego pociagu.
p.s. okienko otwarte na nowych wolnych graczy, ale to chyba juz nie dla nas
|
Spoko, tylko po co piszesz znów o umiejętnościach, skoro ja odnoszę się do stylu pracy?
Nawet nie próbuję oceniać osiągnięć. Zresztą, tak jak pisałem, słowo przeciwko słowu, więc nie widzę sensu ciągnięcia tematu, bo przypomina to spór akademicki.
PS. Valkcx do PSV sprowadził choćby:
1. Heurelha Gomesa za 1 mln euro --> sprzedany do Tottenhamu za 9 mln euro
2. Farfan za 3,5 mln --> sprzedany za 10 mln
3.Balzs Dzsudzsak za 2,5 mln --> 14 mln
To tylko w kwestii podkreślenia jego stylu pracy. Nie widzę powodu, żeby u nas miał go zmienić (poza ewentualnymi naciskami na szybki sukces). Oczywiście przy porównaniu pracy tam i u nas należy uwzględnić różnice budżetowe i czysto sportowe.
Niemniej odcinam się od dyskusji o ocenie pracy Valckxa, bo sam mam dość mieszane odczucia.
To tylko w kwestii stylu pracy