Wyświetl pojedynczy post
kerim1906
Banita
 
Od: 04.2014

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#33104
Stary 09.09.2015, 11:56
IncognitoTSW napisał(a):Wyświetl post
Ja tam widzę tylko tyle, że uważa, że pomoc jest niezbędna ale nie zgadza się z kwotowym podziałem.
Sytuacja jest rozwojowa , zobaczymy co będzie dalej. Ja tez uważam że powinien być stanowczy sprzeciw.Mimo wszystko liczę na Prezydenta Dudę i Pis.To jest naprawdę sprawa najwyższej wagi.

ABGwislakABG He, he, dobre.Ten Berdychowski to taki forumowy wołominiak emj10 ? był we wszystkich partiach , zna wszystkich , tylko nie wiem czy zna się na wszystkim ?
Ostatnio edytowane przez kerim1906 : 09.09.2015 o godz. 12:00.