IncognitoTSW napisał(a):

|
Ja tam widzę tylko tyle, że uważa, że pomoc jest niezbędna ale nie zgadza się z kwotowym podziałem.
|
Sytuacja jest rozwojowa , zobaczymy co będzie dalej. Ja tez uważam że powinien być stanowczy sprzeciw.Mimo wszystko liczę na Prezydenta Dudę i Pis.To jest naprawdę sprawa najwyższej wagi.
ABGwislakABG He, he, dobre.Ten Berdychowski to taki forumowy wołominiak emj10 ? był we wszystkich partiach , zna wszystkich , tylko nie wiem czy zna się na wszystkim ?