Wyświetl pojedynczy post
Marcin_fan
Senior Member
 
Od: 05.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22593
Stary 09.09.2015, 10:39
Krótka relacja z Zarabia:
Godz 10:40 Reprezentanci plus Maciek Sadlok uskuteczniają rozbieganie, rozciąganie no " boisku sparingowym "
Reszta zespołu na drugim boisku tym od Raby prowadzą trening
Skoro Sadlok trenuje na boisku to może niedługo zobaczymy go w meczu ligowym.
Edit: Zgadza się. Prawdopodobnie będzie do dyspozycji trenera na mecz z TSP http://wislakrakow.com/www/showartic...rticleid=30362
Powód: dopiska
Ostatnio edytowane przez Marcin_fan : 09.09.2015 o godz. 10:40.
Odpowiedz cytując