Krótka relacja z Zarabia:
Godz 10:40 Reprezentanci plus Maciek Sadlok uskuteczniają rozbieganie, rozciąganie no " boisku sparingowym "
Reszta zespołu na drugim boisku tym od Raby prowadzą trening
Skoro Sadlok trenuje na boisku to może niedługo zobaczymy go w meczu ligowym.
Edit: Zgadza się. Prawdopodobnie będzie do dyspozycji trenera na mecz z TSP
http://wislakrakow.com/www/showartic...rticleid=30362