pierwsze moje skojarzenie to robią takie rzeczy na pewno na Rondzie Mogilskim, firma z żółto-czarnym logo i napisami, nie pomnę nazwy teraz, ale na pewno zauważysz

kilka razy robiłem u nich zdjęcia i wywoływałem, ceny mieli ok.
Żona ze szwagrem na rocznice ślubu swoich rodziców wybrali ich najładniejsze zdjęcie, w sklepie foto zrobili nadruk "xx lat razem" i oprawili w ramkę. Rodzicom się bardzo to spodobało, ramka stoi na eksponowanym miejscu w salonie, może to też jakiś pomysł dla Ciebie.