Wyświetl pojedynczy post
Krav
Senior Member
 
Od: 05.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#28542
Stary 09.09.2015, 07:25
pierwsze moje skojarzenie to robią takie rzeczy na pewno na Rondzie Mogilskim, firma z żółto-czarnym logo i napisami, nie pomnę nazwy teraz, ale na pewno zauważysz kilka razy robiłem u nich zdjęcia i wywoływałem, ceny mieli ok.

Żona ze szwagrem na rocznice ślubu swoich rodziców wybrali ich najładniejsze zdjęcie, w sklepie foto zrobili nadruk "xx lat razem" i oprawili w ramkę. Rodzicom się bardzo to spodobało, ramka stoi na eksponowanym miejscu w salonie, może to też jakiś pomysł dla Ciebie.
Ostatnio edytowane przez Krav : 09.09.2015 o godz. 07:29.
„Wiślaku - nie pytaj, co Wisła dała Tobie, pytaj, co Ty dałeś Wiśle”
Odpowiedz cytując