Wyświetl pojedynczy post
Viper
Senior Member
 
Od: 06.2013

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10671
Stary 09.09.2015, 06:59
^^ No już nie przesadzajmy, w sezonie 13/14 na jesień z Nalepą na DP jakoś meczu nie przegraliśmy. Na wiosnę już cała drużna dawała dupy. W naszej sytuacji oczekiwanie, że od tak dostaniemy 19 latka zdolnego do gry na poziome ekstraklasy to fantasmagoria...
Odpowiedz cytując