Ciekawe czy propagandystom z tvn informacja o tym przejdzie przez gęby

. Kaczyński taki schowany, a jak się już pokazał to dostał nagrodę od ekonomistów. Na 100% PiSowskich oczywiście. Co mam nadzieje znajdzie odbicie w wyborach
IncognitoTSW napisał(a):

Kerim patrz na post #33611
A co do Kukiza to cytując
I kto twierdzi, że Kukiz ma kilkanaście procent ten propagandzista
|
A kto Ci powiedział ze ludzie głosowali na Kukiza bo chcieli JOWów? Tylko gajowy tak sobie ubzdurał i wypuścił się z referendum. Durne POwce podłapały i dostały odpowiedź. 7% frekwencji
Taka jest nagroda, za wypuchę gajowego i chamstwo POwców w senacie.
A co do sondaży. To co wrzuciłem to seria pytań dotyczących partii dokładnie wiadomo jakich, a tabelka poparcia wynika ze średniej odpowiedzi na każde z pytań. To sprawia że jest on dużo wiarygodniejszy, bo trudniej nim manipulować. No i nie jest robiony na zamówienie którejś z propagandówek.
ps.Korwinowi daleko do Kukiza co ów sondaż bardzo uwiarygadnia.
kerim1906 napisał(a):

|
Myślisz że Drozdowi nie wolno mieć swojego zdania ? , Ty masz problem bo wpadnie wiesniak czy inny i Cie zjebie bo cytujesz"pisowców",a Ty grzecznie odpiszesz że się postarasz nie cytować.Ja mam swoje zdanie i nie muszę się nikim podpierać.
|
Kerim powiedz, że nie bawią Cię te sugestie propagandzisty

bo ja się prawie turlam. Chłop myśli, że każdy dostaje smsy z instrukcjami
