|
Myślisz że Drozdowi nie wolno mieć swojego zdania ? , Ty masz problem bo wpadnie wiesniak czy inny i Cie zjebie bo cytujesz"pisowców",a Ty grzecznie odpiszesz że się postarasz nie cytować.Ja mam swoje zdanie i nie muszę się nikim podpierać.
Ostatnio edytowane przez kerim1906 : 08.09.2015 o godz. 21:41.
|