Wyświetl pojedynczy post
kerim1906
Banita
 
Od: 04.2014

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#33087
Stary 08.09.2015, 21:29
Jeżeli to pytanie do mnie Kukiz dostanie 8-10 % , zapamiętaj , rozliczymy to po 25.10, chcesz wiedzieć ile Pis dostanie ?42-45% , a urbanoplatfusiarnia poniżej 15 % , do tego komuchy 7,99 , zsl 6, a swetru 2 , korwin 2 , reszta pozostałe procenty. Jak napisałem do rozliczenia po 25.10, i prośba nie cytuj z łaski swojej gównianych sądażowni , tylko rozejrzyj się wokół siebie.