Wyświetl pojedynczy post
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8899
Stary 08.09.2015, 18:58
PiVoSH92 napisał(a):Wyświetl post
Mączyński to nie ten typ, który robi robotę wizualnie. To typowy zakulisowy zapierdalacz, który mimo niewielkich umiejętności piłkarskich jest wybiegany i ma przyzwoity odbiór. Do tego przy rywalach na niższym poziomie (E-Klapa) coś pogra do przodu, ale w reprze są lepsi, więc się nie pcha do tego co nie jego.
Jasne że są lepsi, na przykład Dominik Furman

Co to za pieprzenie "niech się nie pcha" bo co? Bo się jednemu z drugim nie podoba? Trener go wystawił chłop gra to czego trener wymaga, więc schowajcie swoje mądrości bo mi się zajady robią ...

szprotson napisał(a):Wyświetl post
bez jajec, bo dalej niektórzy beda wierzyli ze Kurto jest kotem.
Też uwazam ze Mąka zagrał średnio, dla mnie najlepiej jakby w tej kadrze nie grał tylko grał kozacko w klubie i dziękuje.
Mógł strzelić z Niemcami, nie strzelił, aczkolwiek Jodlowiec był gorszy.
Cóż za złota myśl gra w kadrze np. z Niemcami z całą pewnością przyczyni się do jego słabszej gry w klubie.

Lewandowski powinien strzelić z Niemcami drugą, Grosicki mógł strzelić z Niemcami dwa razy, ale Ty będziesz wypominał Mączyńskiemu, że jego strzał Neuer obronił wybijając przed siebie. Gratulacje
Ostatnio edytowane przez Drozd : 08.09.2015 o godz. 19:05.
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując