PiVoSH92 napisał(a):

|
Mączyński to nie ten typ, który robi robotę wizualnie. To typowy zakulisowy zapierdalacz, który mimo niewielkich umiejętności piłkarskich jest wybiegany i ma przyzwoity odbiór. Do tego przy rywalach na niższym poziomie (E-Klapa) coś pogra do przodu, ale w reprze są lepsi, więc się nie pcha do tego co nie jego.
|
Jasne że są lepsi, na przykład Dominik Furman
Co to za pieprzenie "niech się nie pcha" bo co? Bo się jednemu z drugim nie podoba? Trener go wystawił chłop gra to czego trener wymaga, więc schowajcie swoje mądrości bo mi się zajady robią ...
szprotson napisał(a):

bez jajec, bo dalej niektórzy beda wierzyli ze Kurto jest kotem.
Też uwazam ze Mąka zagrał średnio, dla mnie najlepiej jakby w tej kadrze nie grał tylko grał kozacko w klubie i dziękuje.
Mógł strzelić z Niemcami, nie strzelił, aczkolwiek Jodlowiec był gorszy.
|
Cóż za złota myśl

gra w kadrze np. z Niemcami z całą pewnością przyczyni się do jego słabszej gry w klubie.
Lewandowski powinien strzelić z Niemcami drugą, Grosicki mógł strzelić z Niemcami dwa razy, ale Ty będziesz wypominał Mączyńskiemu, że jego strzał Neuer obronił wybijając przed siebie. Gratulacje