Wyświetl pojedynczy post
kerim1906
Banita
 
Od: 04.2014

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#33074
Stary 08.09.2015, 17:36
emj10 kto ci dał prawo panoszyć się na forum Wisły, kto na to pozwala ? koleś mitoman ma czelność na forum Wisły pisać bez obaw o domniemanej sekcie pisowskiej z której można się pośmiać?