Wyświetl pojedynczy post
kicur
Senior Member
 
Od: 06.2015

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#257
Stary 08.09.2015, 16:48
Davss875 napisał(a):Wyświetl post
Dzięki

Ostatnio nawet zaobserwowałem, że C się nie wypełnia!!! Co się dzieje z tymi kibicami?
Atmosfera wokół klubu, wyniki sportowe, odpuszczanie meczy w końcówkach (koniec poprzedniego sezonu)

Myślę, że jak Wisła znowu zacznie wygrywać to i ludzie zaczną chodzić na stadion
Odpowiedz cytując