Davss875 napisał(a):

Dzięki
Ostatnio nawet zaobserwowałem, że C się nie wypełnia!!! Co się dzieje z tymi kibicami?
|
Atmosfera wokół klubu, wyniki sportowe, odpuszczanie meczy w końcówkach (koniec poprzedniego sezonu)
Myślę, że jak Wisła znowu zacznie wygrywać to i ludzie zaczną chodzić na stadion