Cytat:
|
oczywiscie nie wypadało panu notesowi powiedziec ze to są jego wybory nr 1 prawda?
|
Oczywiście wszystkie jego nr 1 były sprowadzone do Wisły.. zwłaszcza w drugim oknie transferowym, to się nazywa rzeczywistość równoległa.
cancer napisał(a):

|
Ja bym się na miejscu Wisełki zastanowił nad przedłużeniem umowy Guzmics'a, bo jak Głowa odejdzie za rok to zostanie z rokiem kontraktu, a jakiegoś solidnego i sprawdzonego obrońcy u nas szukać ze świeczką...
|
Należałoby przedłużyć, ufam że pan Gaszyński ma tego świadomość i rzecz dotyczy jeszcze kilku innych piłkarzy, bo wydaje się czasem (choć bywają wyjątki, np. jak "sodówka" uderza do głowy, oczywiście nie mam na myśli tych co mają szanse na realny postęp /tak sportowy jak i finansowy/ wiążąc się z innym klubem, zwłaszcza w lepszej lidze) taniej utrzymać dobrego i sprawdzonego zawodnika w klubie, niż wydawać kolejne kwoty, na zawsze mniej pewne, nowe zakupy.