Wyświetl pojedynczy post
milosz
Senior Member
 
 
Od: 07.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#71787
Stary 08.09.2015, 15:14
Cytat:
oczywiscie nie wypadało panu notesowi powiedziec ze to są jego wybory nr 1 prawda?
Oczywiście wszystkie jego nr 1 były sprowadzone do Wisły.. zwłaszcza w drugim oknie transferowym, to się nazywa rzeczywistość równoległa.
cancer napisał(a):Wyświetl post
Ja bym się na miejscu Wisełki zastanowił nad przedłużeniem umowy Guzmics'a, bo jak Głowa odejdzie za rok to zostanie z rokiem kontraktu, a jakiegoś solidnego i sprawdzonego obrońcy u nas szukać ze świeczką...
Należałoby przedłużyć, ufam że pan Gaszyński ma tego świadomość i rzecz dotyczy jeszcze kilku innych piłkarzy, bo wydaje się czasem (choć bywają wyjątki, np. jak "sodówka" uderza do głowy, oczywiście nie mam na myśli tych co mają szanse na realny postęp /tak sportowy jak i finansowy/ wiążąc się z innym klubem, zwłaszcza w lepszej lidze) taniej utrzymać dobrego i sprawdzonego zawodnika w klubie, niż wydawać kolejne kwoty, na zawsze mniej pewne, nowe zakupy.
Ostatnio edytowane przez milosz : 08.09.2015 o godz. 15:22.
Odpowiedz cytując