Wyświetl pojedynczy post
cancer
Senior Member
 
 
Od: 07.2011
Skąd: Paraguay

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#71786
Stary 08.09.2015, 14:42
Ja bym się na miejscu Wisełki zastanowił nad przedłużeniem umowy Guzmics'a, bo jak Głowa odejdzie za rok to zostanie z rokiem kontraktu, a jakiegoś solidnego i sprawdzonego obrońcy u nas szukać ze świeczką...
Odpowiedz cytując