Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
cancer
Senior Member
Od: 07.2011
Skąd: Paraguay
Offline
#
71786
08.09.2015, 14:42
Ja bym się na miejscu Wisełki zastanowił nad przedłużeniem umowy Guzmics'a, bo jak Głowa odejdzie za rok to zostanie z rokiem kontraktu, a jakiegoś solidnego i sprawdzonego obrońcy u nas szukać ze świeczką...
cancer
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do cancer
Znajdź inne posty napisane przez cancer