Wyświetl pojedynczy post
kicur
Senior Member
 
Od: 06.2015

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 08.09.2015, 13:32
Davss875

Jest otwarta trybuna G1. G2 i 3 jest zamknięta ponieważ nie ma sensu sprzedawać większej ilości biletów skoro i tak nawet G1 nie da się zapełnić na zwykłym meczu.
Odpowiedz cytując