IncognitoTSW napisał(a):

|
Jeśli nawet TVN mówi, że KORWiN będzie w sejmie to wiedz, że coś się dzieje.
|
Ot i clou. Chłopię się podjarało że stary zbereźnik dostanie się do Sejmu. Dla niego to nawet i CBOS stałby się wiarygodny, jeśli by tylko dał korwinowcom przyzwoity wynik.
"wiedz, że coś się dzieje" - tak, Korwin szykuje nową muszkę w grochy.