Temat
:
Temat polityczny
Wyświetl pojedynczy post
Drozd
Senior Member
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR
Offline
#
33064
07.09.2015, 20:50
IncognitoTSW
napisał(a):
Postaram się
Drozd, to czemu narzekasz, że macie za mało?
Wstawcie lepszy sondaż w takim razie. Jeśli nawet TVN mówi, że KORWiN będzie w sejmie to wiedz, że coś się dzieje.
Co ciekawe Republika uczy się od najlepszych propagandy i na pasku jak podawali wyniki sondażu to zakończyli na Kukizie, KORWiN-y już nie pokazali i ucięli.
Gdzie narzekam, że PiS ma za mało? Znowu fantazjujesz? Zwyczajnie im partii brakło to i Korwina wpuścili do sejmu
.
I nie żadne mamy, tylko mają, słabo Cie szkolili propagandzisto.
Najlepszym sondażem było referendum
Ostatnio edytowane przez Drozd : 07.09.2015 o godz. 20:53.
Hej Nasz TS !!
Drozd
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Drozd
Znajdź inne posty napisane przez Drozd