Wyświetl pojedynczy post
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#33064
Stary 07.09.2015, 20:50
IncognitoTSW napisał(a):Wyświetl post
Postaram się

Drozd, to czemu narzekasz, że macie za mało?

Wstawcie lepszy sondaż w takim razie. Jeśli nawet TVN mówi, że KORWiN będzie w sejmie to wiedz, że coś się dzieje.
Co ciekawe Republika uczy się od najlepszych propagandy i na pasku jak podawali wyniki sondażu to zakończyli na Kukizie, KORWiN-y już nie pokazali i ucięli.
Gdzie narzekam, że PiS ma za mało? Znowu fantazjujesz? Zwyczajnie im partii brakło to i Korwina wpuścili do sejmu .

I nie żadne mamy, tylko mają, słabo Cie szkolili propagandzisto.

Najlepszym sondażem było referendum
Ostatnio edytowane przez Drozd : 07.09.2015 o godz. 20:53.
Hej Nasz TS !!