|
Senior Member
Offline
|
|
s1mone napisał(a): 
|
milosz znowu w obronie holenderskiego duo
|
Bynajmniej ich nie bronię, bo nie muszę, wyniki ich bronią, w pół roku zrobili lepszy, niż kilka poprzednich ekip Wisły, ja zaś owszem bronię tylko jednej rzeczy, zdrowego rozsądku. Mam nadzieje, że nie będziemy czekać znowu 9 lat, na grę wiosną w europejskich pucharach, bo po tylu latach, właśnie wiosną 2012 nam się to w końcu udało..czyli co, w 2021 zagramy, czy wcześniej, aż strach to przewidywać, na szczęście dla mnie, ja jestem umiarkowanym optymistą, stąd spokojnie czekam na te lepsze czasy, iż przyjdą znacznie wcześniej.
PS.I tak dla przypomnienia, tematem jest tu polityka transferowa, bieżąca, a nie kompleksy miłośników PMSzkol.
___________
Do testu poniżej
wściekłe pięści węża napisał(a): 
Owszem, te finasowe też ich bronią, 4 mln euro tylko od UEFA za kw. do LM i LE, plus kasa z 7 spotkań na własnym stadionie w pucharach, za biliety, za transmisje TV, za MP, można dalej wymieniać, ale po co, jak ktos wierzy w bajki, to dyskurs pozbawiony jest sensu. 
Ostatnio edytowane przez milosz : 07.09.2015 o godz. 21:44.
|
|