wiesniak842 napisał(a):

|
Incognito błagam Cię, nie cytuj tych cymbałów z łaski swojej.
|
Postaram się
Drozd, to czemu narzekasz, że macie za mało?
Wstawcie lepszy sondaż w takim razie. Jeśli nawet TVN mówi, że KORWiN będzie w sejmie to wiedz, że coś się dzieje.
Co ciekawe Republika uczy się od najlepszych propagandy i na pasku jak podawali wyniki sondażu to zakończyli na Kukizie, KORWiN-y już nie pokazali i ucięli.