Wyświetl pojedynczy post
IncognitoTSW
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 08.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#33062
Stary 07.09.2015, 19:44
wiesniak842 napisał(a):Wyświetl post
Incognito błagam Cię, nie cytuj tych cymbałów z łaski swojej.
Postaram się

Drozd, to czemu narzekasz, że macie za mało?

Wstawcie lepszy sondaż w takim razie. Jeśli nawet TVN mówi, że KORWiN będzie w sejmie to wiedz, że coś się dzieje.
Co ciekawe Republika uczy się od najlepszych propagandy i na pasku jak podawali wyniki sondażu to zakończyli na Kukizie, KORWiN-y już nie pokazali i ucięli.