Wyświetl pojedynczy post
arti
Guest
 

Ignoruj użytkownika Pomoc
#71779
Stary 07.09.2015, 19:16
AntyMod napisał(a):Wyświetl post
a kolega z tym stwierdzeniem ze przyszli za olbrzymie pieniadze to sie troszke zagalopowal , ale tak to juz jest jak forumowicze wymagaja zeby o gre w Wisle prosili zawodnicy darmowi , za 5 tys zl miesiecznie i grajacy jak Ms. Missi ....zreszta w obecnej Wisle Cupialowskiej to mozemy tylko pomarzyc o takich dziadkach i tak grajacych
Poniekąd ma rację biorąc pod uwagę wysokości kilkuletnich kontraktów i do tego kasę za podpis. Gdyby można było to należało podpisać umowy z Pareiką, Jaliensem, Lameyem, Ilievem, Nunezem itp. do końca sierpnia, a potem duża premia za awans do LM i przedłużenie albo kop w d.pę.
Odpowiedz cytując