Wyświetl pojedynczy post
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#252
Stary 07.09.2015, 17:53
Lukasz napisał(a):Wyświetl post
Skoro nie chcą, widać utrzymanie obecnego stanu jest opłacalne.
Nie jest opłacalne tylko wygodne. Tak w ogóle to po co komu kibice, same z nimi problemy. Najlepiej jakby kupili bilety, a najlepiej karnety nie robili wiochy i zostali w domu.
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując