Lukasz napisał(a):

|
Skoro nie chcą, widać utrzymanie obecnego stanu jest opłacalne.
|
Nie jest opłacalne tylko wygodne. Tak w ogóle to po co komu kibice, same z nimi problemy. Najlepiej jakby kupili bilety, a najlepiej karnety nie robili wiochy i zostali w domu.