Drozd napisał(a):

|
A ja mam nadzieję że takie laickie pieprzenie wywołuje tylko salwy śmiechu w naszym obozie. Gramy z Niemcami równy mecz na wyjeździe, a kanapowi spece będą durne przydomki wymyślać. Banda hipokrytów. Do Nawałki się będą przypieprzać. Pajace...
|
Matko Boska, co za wypowiedź! Pełna merytorycznych argumentów

. Trzeba przyznać, że pajacować, to ty potrafisz

.
A co do dzisiaj, to pewnie 5/6 : 0. Żadnych wniosków po tym meczu nie będzie można wyciągnąć. Oby tylko pan "unikam piłki" dzisiaj odpoczął. Niektórym się nieźle pojebało w główce i kiedy zmienił koszulkę klubową nagle potrafi grać

.