Wyświetl pojedynczy post
For_FuN_
Senior Member
 
Od: 08.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8890
Stary 07.09.2015, 15:40
Drozd napisał(a):Wyświetl post
A ja mam nadzieję że takie laickie pieprzenie wywołuje tylko salwy śmiechu w naszym obozie. Gramy z Niemcami równy mecz na wyjeździe, a kanapowi spece będą durne przydomki wymyślać. Banda hipokrytów. Do Nawałki się będą przypieprzać. Pajace...
Matko Boska, co za wypowiedź! Pełna merytorycznych argumentów . Trzeba przyznać, że pajacować, to ty potrafisz .

A co do dzisiaj, to pewnie 5/6 : 0. Żadnych wniosków po tym meczu nie będzie można wyciągnąć. Oby tylko pan "unikam piłki" dzisiaj odpoczął. Niektórym się nieźle pojebało w główce i kiedy zmienił koszulkę klubową nagle potrafi grać .
Odpowiedz cytując