|
Zawsze ten kto idzie do wyborów/ referendów prezentuje obywatelską postawę czy Ci sie to podoba czy nie. Ten kto odda pustą kartę, ten kto odda nieważny głos czy ten kto głosuje na PIS czy ten kto głosuje na PO. Obywatelskiej postawy nie prezentuje ten kto nic nie robi.
|