Wyświetl pojedynczy post
AntyMod
Senior Member
 
Od: 05.2012

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#71776
Stary 07.09.2015, 12:08
a kolega z tym stwierdzeniem ze przyszli za olbrzymie pieniadze to sie troszke zagalopowal , ale tak to juz jest jak forumowicze wymagaja zeby o gre w Wisle prosili zawodnicy darmowi , za 5 tys zl miesiecznie i grajacy jak Ms. Missi ....zreszta w obecnej Wisle Cupialowskiej to mozemy tylko pomarzyc o takich dziadkach i tak grajacych
Odpowiedz cytując