Wyświetl pojedynczy post
wiesniak842
Socios Wisła Kraków
 
Od: 01.2015

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#33044
Stary 07.09.2015, 10:41
Ja odbieram frekwencję jako liczbę osób, które zaprezentowały obywatelską postawę. Chyba tylko poza Kukizem, wszyscy, zgodnie, jednym chórem piali żeby nie iść.