|
Jak myślicie?
Czy frekwencja w referendum oddaje faktyczny wskaźnik poparcia dla PO?
Wbrew sondażom CBOS, które przewidywały 32% frekwencję ta chyba oscyluje poniżej 10%.
Odbieram frekwencję w referendum jako liczbę najbardziej fanatycznych zwolenników PO (Poza częścią antysystemowców Kukiza) i przez to przyszły wynik PO.
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać
...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....
|