milosz znowu w obronie holenderskiego duo
Szczerze powiedziawszy, ta zapaść finansowa nie byłaby nawet w połowie tak ostra, gdyby za te pieniądze co wydano ściągnięto bardziej perspektywicznych grajków niż Iliew, Pereiko, Jaliens czy Lamey.
A tak ściągnięto bandę staruchów za olbrzymie pieniądze, których w przypadku nie osiągnięcia upragnionego LM nie dało się sprzedać nikomu.
Cupiał Cupiałem, ale za ściagnięcie takich gościu należy się Valcxowi karny kutas. Podobnie Robertowi za przystanie na nich.
W przeciwieństwie do Ciebie nie zamierzam odpływać w stylu jakby było gdyby na cipce rosly grzyby, bo to nie ma żadnego sensu.
Ściagnięcie samych dziadków licząc, że zrobią LM było świadomym wyborem Valcxa i Maskaanta - przejechali się na tym okrutnie i wylecieli z klubu.
Z resztą popatrz na ich późniejsze kariery i zobaczysz jaki poziom chłopaki prezentują.
Właściciel na pewno popełnił wiele błędów i jeszcze popełni.
Ale bez niego nie miałbyś nawet prawa pomarzyć, żeby grać w jakichś pucharach
