Wyświetl pojedynczy post
Dariook
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 07.2009
Skąd: R.K.C - AJ

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8886
Stary 06.09.2015, 14:49
Oj sorki ziomuś, ale ja nigdzie Nawałki nie porównuje do Smudy czy Fornalika.
No cóż zrobisz, Ja nie należe do ludzi którzy podniecają się jednym meczem, wolę poczekać do końca eliminacji z moja oceną jego pracy.
Ciebie natomiast kupił jeden mecz i oczywiście masz do tego prawo. Mimo, że twoja ocena nie wydaje się do końca rzetelna bo przecież pozostały jeszcze 2 ciężkie mecze, no ale widocznie masz powody by sądzić że pojedziemy na Euro Niemcom po rajtuzach.

I naprawdę nie chce mi się tłumaczyć czy zajęcie 3 miejsca będzie cudem czy nie. Popatrz w tabele, popatrz w terminarz.
Wiśle się nie kibicuje. Wisłe się KOCHA.

Cytat:
To może zmieńmy to podejście w tej naszej wiślackiej rodzinie. Łatwo jest bowiem na kogoś wylewać pomyje, ale jak później człowiek się obroni, to smród zostaje.
Radek Sobolewski
Odpowiedz cytując