Dariook napisał(a):

A kogo mam wybrać? Żaden nic nie osiągnoł wielkiego wiec nie mam faworyta, byc może się to zmieni czego oczywiście nam życze. Zaznaczę że Nawałce kibicuję, tzn nie tak jemu jak naszej kadrze i nie wyobrażam sobie braku awansu do finałów. To była by katastrofa.
Tylko, że ja nie wierzę w to że nasi wygrają z Irlandią i Szkocją w ostatniej rundzie. Rozumiem Nawałkę, trener musi żyć chwilą bo dzisiaj jest a jutro go nie ma ale bez przesady. Z czego tu się ....a cieszyć. Pojechali, przejebali, doszła nas Irlandia.
Jest dokładnie tak jak napisałeś. W piłce rządzą detale i nam tych detali niestety zabrakło. W pierwszym meczu się udało więc z wyniku możny było być szczęśliwym, kto pamięta jak mecz wyglądał? Niesty kolejne mecze pokazały, że nie warto bić piany i zzałamywać rzeczywistości. No ale jak większość nas takie rzeczy wie, to po co te różowe okulary środowiska dziennikarskiego związanego z bońkiem?
Niesttety panie Nawałka, porażka jest porażką i nic tak naprawdę postawa w meczu z Niemcami nie zmienia. W pojedynku z Irlandią nikt nie pozwoli naszym tak sobie biegać. Niemcy mieli jeden cel, rozjebać nas za tamtą porażkę więc dla nas się otworzyły szanse na bramki. Tylko że tak naprawdę Niemcy jak by nawet stracili bramkę w 90 min to wbili by nam kolejną. Ale jeśli lud woli słyszeć że porażka nie jest porażką, że jesteśmy zajebiści bo oddaliśmy strzaly na bramkę, to ok.
A prawda jest taka, że sytuacja nie jest ciekawa. Wielce prawdopodobne, że skończymy na 3 miejscu, co oczywiście będzie porażką. Mamy hujowy terminarz niestety. Pewnie znajdą się tacy co i tak nawą to sukcesem naszej kadry.
Ps:
Na Interia tytuł : "Orły Nawałki osłabione" Zetelne nazywanie żeczy po imieniu...Kaziu nie gniewaj się, w dzisiejszych czasach orły latają nisko.
|
Nawałka wygrał z Niemcami czy nie wygrał? Mamy spokojną sytuację w grupie czy nie mamy? Więc bądź odrobinę obiektywny i nie porównuj Nawałki do Smudy czy Fornalika bo się zwyczajnie ośmieszasz...
Teraz przejebaliśmy i nie ważne jaki był styl, ale jak rok temu wygraliśmy to mamy pamiętać jak mecz wyglądał. Może się zdecydujesz?
To że Ty nie wierzysz że wygramy z Irlandią i Szkocją nie znaczy że innym nie wolno. I nie masz zupełnie argumentów żeby tych innych wyśmiewać.
Skończymy na trzecim miejscu? Wielce prawdopodobne? Kabaret... Może wyjaśnisz jakim to cudem?

Co jest hujowego w terminarzu? To, że decydujący mecz gramy u siebie? Płaczesz jak baba i tyle...