|
maskant i Valcx zrobili w pol roku mistrza polski , paru minut zabraklo do LM , weszli do LE i ta druzyna wyszla ( fuksem) z grupy - potem trafila na jakis mega cienki Standard , ale Cupialowi i polowie rozpieszczonych przez TF kibicow to bylo malo , - wystarczylo troche doinwestowac wtedy w zimie w druzyne , - 7egia natomiast po 5 porazkach bez strzelonego nawet gola w LE dalej budowala druzyne- i teraz ma efekty - tym sie roznimy od nich niestety , a teraz to juz tylko wspomnienia dziadka jak se 40 lat temu dupcyl babke niestety , w Wisle chccialoby sie jeszcze wiekszych wynikow bez zadnych nakladow finansowych - a to jest po prostu buractwo i idiotyzm cupialowskich pacholkow, ktorzy do dzis go doja z kasy
|