Wyświetl pojedynczy post
AntyMod
Senior Member
 
Od: 05.2012

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#71765
Stary 06.09.2015, 09:42
Dariook https://www.youtube.com/watch?v=SNieF3fu7Jo ........ a Twowie obrazanie mnie jest tak beznadziejne jak Twoj post - w ktorym chcesz ukarac moje slowa prawdy, z ktorymi nie chcesz sie zgodzic i ktorymi chcesz zyc chlopcze ......a w 1978 roku to ja bylem na stadionie - na X , ja w odroznieniu od takich jak Wy potrafie sobie wyobrazic Wisle bez pana Cupiala-komornika
Ostatnio edytowane przez AntyMod : 06.09.2015 o godz. 09:48.
Odpowiedz cytując