Wyświetl pojedynczy post
arti
Guest
 

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8880
Stary 06.09.2015, 06:51
Drozd napisał(a):Wyświetl post
Wiadomo, że można było zagrać bardziej z kontry i liczyć na bramkarza ale mnie w tym meczu podobał się jeden fakt. Po tym jak dostaliśmy dwie szybkie bramki potrafiliśmy zburzyć Niemcom spokój na ich własnym terenie, każdy sport to w dużej mierze psychologia. Po tym meczu mimo, że opinie są raczej pozytywne pozostał niedosyt, świadomość że byliśmy w stanie ugrać więcej. A graliśmy z mistrzami świata na wyjeździe. W dwumeczu jesteśmy lepsi. To motywuje do pracy i podnosi poziom oczekiwań. Tak jak powiedział Nawałka to przegrana ale nie porażka bo potrafiliśmy chwycić się za jaja w trudnym momencie. To zaprocentuje i w samych finałach skopiemy Niemcom rajtuzy takie mam przeczucie.
Zabawne historie tu piszesz... skopiemy Niemców w finałach, Mąka za min. 3 mln e po ME. Czy i ja mogę z Tobą wejść w piwny zakład nt. transferu Mąki?
Ostatnio edytowane przez arti : 06.09.2015 o godz. 07:16.
Odpowiedz cytując