|
Teraz dla nas jako kibiców jest prawdziwy sprawdzian. Efekty widać jak na dłoni ile to kibiców sukcesu wtedy było. Pytam się gdzie oni są dzisiaj? Przez złe zarządzanie jesteśmy tu gdzie jesteśmy, nie ma sensu wracać do tego co było i gdybać jak i również wiecznie nie możemy żyć przeszłością, że kiedyś to było cacy, a teraz jest be!! Musimy w tym sezonie walczyć do ostatnich sił o podium, bo to ostatni rok, żeby coś zdziałać w pucharach i nabić troche punktów, a noż się uda, wpadnie troche szmalu!!! Kibice tez musza sie spiac i chodzic na mecze. Czy nie jestesmy w stanie osiagnac tych 15 tys?
|