Karherop napisał(a):

|
Coś Ci się pomyliło. 2 mln marek daliśmy za Żurawskiego. Kałużny kosztował nas z Zagłębia ok 200 tyś marek.
|
Wtedy to było jakieś chyba 4 mln złotych ! Taki szmat czasu minoł a w naszej lidze dalej jest to kwota bajońska.
Boże jedyny, aż się łezka w oku kręci. Mieliśmy takie ogromne możliwości finansowe, zajebistą drużynę. Śmiem powiedzieć, ze byliśmy pierwsza 15 top drużyn w europie.
Dlaczego wtedy nie było Platiniego. Toczyliśmy wspaniałe boje z najlepszymi drużynami europejskimi i żal że takie kłody pod nogi nam rzucano. Żal tego boiska i Lazio...wygrali byśmy wtedy puchar UEFA, wszyscy się nas bali.
Dzieki Boguś. Bezcenne!