Wyświetl pojedynczy post
Dariook
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 07.2009
Skąd: R.K.C - AJ

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#71759
Stary 05.09.2015, 20:40
Karherop napisał(a):Wyświetl post
Coś Ci się pomyliło. 2 mln marek daliśmy za Żurawskiego. Kałużny kosztował nas z Zagłębia ok 200 tyś marek.
Wtedy to było jakieś chyba 4 mln złotych ! Taki szmat czasu minoł a w naszej lidze dalej jest to kwota bajońska.

Boże jedyny, aż się łezka w oku kręci. Mieliśmy takie ogromne możliwości finansowe, zajebistą drużynę. Śmiem powiedzieć, ze byliśmy pierwsza 15 top drużyn w europie.

Dlaczego wtedy nie było Platiniego. Toczyliśmy wspaniałe boje z najlepszymi drużynami europejskimi i żal że takie kłody pod nogi nam rzucano. Żal tego boiska i Lazio...wygrali byśmy wtedy puchar UEFA, wszyscy się nas bali.

Dzieki Boguś. Bezcenne!
Ostatnio edytowane przez Dariook : 05.09.2015 o godz. 20:43.
Wiśle się nie kibicuje. Wisłe się KOCHA.

Cytat:
To może zmieńmy to podejście w tej naszej wiślackiej rodzinie. Łatwo jest bowiem na kogoś wylewać pomyje, ale jak później człowiek się obroni, to smród zostaje.
Radek Sobolewski
Odpowiedz cytując